Hakkımızda

1959 yılında üretime başlayan firmamız hidrolik silindir alanında yoğunlaşmış, “fiyatta rekabet yerine kalitede rekabet” anlayışını benimsemiştir. 20.000 m² lik modern tesisimizde en düşük maliteyle en iyi hizmet ilkesini benimseyerek kalite odaklı üretimlerine devam etmektedir. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin %60′ ı tarımsal %40′ ı endüstriyel alanda kullanılmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge departmanıyla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her çeşit ve her özellikteki hidrolik silindirlerin tasarım ve imalatını gerçekleştirmektedir. Ürettiğimiz bütün ürünler %100 test aşamasından geçmektedir. Teslimatını yapmış olduğumuz ürünlerimiz her türlü teknik hataya karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.

Kaliteden taviz vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kendimizi yenileme çabası içerisindeyiz. Firmamız prensipli çalışmalarına hız vererek müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Firmamız için ulusal ve uluslararası hizmet sürekliliğini ve yararlılığını arttırmak amacıyla teknolojik yöntemlerini sürekli geliştiren, hidrolik sektöründe birinci sırada olan, Türkiye´de ve Dünaya’da en güvenilir ve en saygın imalat firması olmak.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ kurarak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, Yurtiçi ve Yurtdışı hizmetlerimizi büyüterek en çok tercih edilen hidrolik imalatçısı olmak, imalat gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.